HOTEL DLA PSÓW

Wakacje

też dla psa!

Hotel znajduje się w cichej okolicy w malowniczej miejscowości Kroczyce, na Jurze. Pieski, które przebywają w naszym hotelu, mają zapewnione swobodne bieganie po ogrodzie w ciągu dnia, za dodatkową opłatą spacer w pobliskim lesie , 2 posiłki dziennie, czesanie oraz codzienną porcję miziania :) Do dyspozycji psy mają zadaszone duże kojce z ocieplanymi budami, lub drewniany domek.

Przed przyjazdem należy przygotować: książeczkę zdrowia psa z aktualnymi szczepieniami, odrobaczeniem i zabezpieczeniem przed pasożytami zewnętrznymi (pchły, kleszcze), posłanie lub kocyk pachnące domem, ulubioną zabawkę, porcjowaną karmę lub karma plus miarka do dawkowania, oraz smakołyki.

Hotelowe zasady

Rezerwacji należy dokonywać telefonicznie lub mailowo najpóźniej na tydzień przed planowanym przyjazdem do hotelu. Płatność za pobyt psa w hotelu dokonywana jest w dniu przyjęcia psa.
Psy agresywne i suczki z cieczką są przyjmowane tylko po wcześniejszym uzgodnieniu i nie mają możliwości bezpośredniego kontaktu z innymi psami.
 Za dodatkową opłatą istnieje możliwość przywiezienia i/lub odwiezienia psa z każdego miejsca w Polsce - 1 zł/km.


Aby zminimalizować stres rozstania i uprzyjemnić psiakom pobyt u nas, prosimy właścicieli o wszelkie możliwe informacje dotyczące ich pupili - co lubią, a czego nie, co je denerwuje, a co wręcz przeciwnie itd. :) . Istotne są również informacje o zdrowiu psa - czy jest alergikiem, w jakiej kondycji jest jego serce, stawy.

CENNIK

CENY PODSTAWOWE

Każda rozpoczęta doba (bez względu na wielkość psa)

50 zł

Każda rozpoczęta doba przy pobycie powyżej 21 dni i większej ilości psów od jednego właściciela

45 zł

Dni świąteczne

60 zł

DODATKOWE USŁUGI

Program szkoleniowy (1 godzina)

50 zł

Bieganie przy rowerze (40 minut)

40 zł

Dodatkowy spacer poza teren hotelu

25 zł

GALERIA