O NAS

Magdalena Janiec

instruktorka

Jestem absolwentką Wydziału Zootechniki Akademii Rolniczej w Krakowie, ukończyłam też studia podyplomowe „Pies i jego rola w społeczeństwie” w Katedrze Genetyki i Ogólnej Hodowli Zwierząt SGGW w Warszawie. Od 1993 r. zajmuję się szkoleniem psów – początkowo własnych, potem również cudzych. Od wielu lat na licznych kursach i seminariach pogłębiam wiedzę z zakresu behawioryzmu, żywienia i pielęgnacji psów, kotów i koni.

Pragnienie posiadania psa towarzyszyło mi od zawsze. Przez mój dom przewijały się kundelki, potem wymarzony owczarek niemiecki Aria, jamnik Kamikaze, teraz głównie psy rasy Welsh Corgi Cardigan i różne znajdki :) Jestem szczęściarą, bo mój zawód jest też moją pasją i największym życiowym wyzwaniem ;)

Jestem wykwalifikowanym instruktorem z długoletnim doświadczeniem i pasją do szkolenia psów. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje i pogłębiam wiedzę ze znajomości psiego świata, którą z ogromną chęcią dzielę się z moimi kursantami. Moim celem jest zapewnienie satysfakcjonujących rezultatów zarówno właścicielom, jak i ich pupilom poprzez profesjonalne podejście oparte na zrozumieniu, cierpliwości i pozytywnym wzmocnieniu. W mojej pracy absolutnie nie toleruję przemocy, krzyku ani brutalnych metod szkolenia.

Wierzę w budowanie relacji opartych na empatii, współpracy i radości z procesu nauki. Dzięki temu, każdy kursant może rozwijać się w przyjaznym i bezpiecznym środowisku, które sprzyja budowaniu silnej więzi między właścicielem a psem.